Skip to main content

Dzięki akcji charytatywnej #BiegamDobrze możesz wspierać Amnesty International. Jak to zrobić? Wystarczy, że biegasz i chcesz, aby każdy Twój krok przyczyniał się do realnej poprawy życia uchodźców, osób poddawanych torturom oraz więzionych za swoje przekonania.
Amnesty International to nie tylko słowa, to działania. Prowadzimy badania, kampanie społeczne oraz budujemy silną sieć aktywistów i aktywistek w całej Polsce. Ponadto, edukujemy dzieci, młodzież oraz nauczycielki i nauczycieli w zakresie praw człowieka.
Jesteśmy niezależną i bezstronną organizacją, której celem jest świat, w którym każdy człowiek może w pełni korzystać z praw zawartych w Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka.
Dołącz do Drużyny Praw Człowieka, abyśmy wspólnie inspirowali innych do walki z niesprawiedliwością na świecie. Twój udział w #BiegamDobrze może przyczynić się do tworzenia lepszego jutra dla tych, którzy tego najbardziej potrzebują! Zajrzyj również na naszą stronę: https://www.amnesty.org.pl/wydarzenia-cykliczne/biegam-dobrze/

GRUPA NA FB
pl_PLPolish